WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Shanti Lodge Phuket
Pakiety

🐠 2 tygodnie w Tajlandii w willi z basenem 🐠 W sezonie 🏝️

14 nocy na Phuket 📍 Loty z Berlina 📍 Transfery

za 3697 PLN/os

SPRAWDŹ LOTY
Opublikował/a
Jackie Sparrow·16.02.2024
Zapisz
Udostępnij
LutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGruSty

Aktualizacja z dn. 16.02.2024: loty nieco podrożały, więc aktualizujemy cenę całego pakietu.

🦜

Ciągle pragniecie Tajlandii, więc podrzucam Wam tym razem plażowo-zabytkowy Phuket. W ofercie macie noclegi w willi z basenem i loty z Berlina.

Terminy, długość pobytu, miejsce zakwaterowania i ilość osób możecie zmieniać dowolnie. Możecie też oczywiście wybrać inne zakwaterowanie i miasto wylotu.

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Dlaczego warto

Z lotami
Najlepsza lokalizacja
Ugości Was Shanti Lodge Phuket
Basen zewnętrzny

Skąd

  • Berlin

Gdzie

  • Phuket

Szczegóły

  • loty z Berlina - 3043 3101 zł/os

  • 14 nocy w Shanti Lodge Phuket - 486 zł/os

  • ocena 7,9/10 Booking

  • wyżywienie: własne

  • z i na lotnisko dojedziecie do hotelu taksówką - 110 zł/os

  • proponowany termin: 11 listopada (na Phuket lądujecie 12 listopada) - 26 listopada (w Berlinie ladujecie 27 listopada) - to przykładowe daty

Suma: 3639 3697 zł / os przy 2 osobach podróżujących

🔗 LINKI DO REZERWACJI: 🔗

🔆 Zrzuty ekranu z cenami:

NOCLEGI:

LOTY:

Dodatkowe informacje

🕌 ZWIEDZANIE

Wycieczki, atrakcje i bilety na rozmaite wydarzenia w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie TUTAJ:

🔽🔽🔽

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Możecie oczywiście dodawać czy ujmować ilość podróżujących osób. To oferta typu “Zrób to sam”, to znaczy, że każdy element (loty, noclegi, transfery/samochód) rezerwujesz samodzielnie. Nie jest to oferta z biura podróży.

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

INNE NOCLEGI NA PHUKET

-

Zdjęcia

Tagi

EgzotykaPlażaAzja Południowo-WschodniaFirst MinuteJesień