WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Side
Ta oferta jest nieaktualna.
Pakiety

Laściki 🧿 Turcja 🦃 All Inclusive 🍹 w 4* i 5* hotelach 🏨

Bardzo dobre ceny i oceny 🥇 z basenami 💦 aquaparkami 🛝 i z plażą blisko ⛱️

Od 1215 PLN/os

Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·20.05.2024
Zapisz
Udostępnij
CzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMaj

Turcja - gwarantowana pogoda, przemiła gościnna atmosfera, niekończące się plaże, atrakcje, zjeżdżalnie, SPA, baseny - a to wszystko w zasięgu ręki - czasowo i cenowo. Zapraszamy Was na wakacje na tureckich plażach już teraz! Z formułą ALL INLCUSIVE, żebyście nie musieli się martwić absolutnie o nic!

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Dlaczego warto

All Inclusive
Z lotami
Wysokie oceny
SPA
Blisko plaży
Basen
Na plaży
Basen zewnętrzny
Lot bezpośredni

Skąd

  • Polska

Gdzie

  • Turcja

Szczegóły

Turcja All Inclusive 4* i 5:

🦃🦃🦃🦃

🦃🦃🦃🦃

🦃🦃🦃🦃

Dodatkowe informacje

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

⛱⛱⛱⛱

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

Zdjęcia

Tagi

Last MinutePlażaAll InclusiveWellnessWiosna
Zgłoś wątpliwości prawne