WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Bali, beach, Nusa Dua
Ta oferta jest nieaktualna.
Pakiety

Majówka na Bali z noclegami koło plaży ☀️🙏

10 nocy ze śniadaniem 📍 Loty z Berlina 📍 Transfery 📍 W sezonie 📍 Prawie połowę taniej niż z biurem

za 3658 PLN/os

SPRAWDŹ LOTY
Opublikował/a
Jackie Sparrow·8.02.2024
Zapisz
Udostępnij
LutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGruSty

Bali marzy się każdemu, kto o nim kiedykolwiek usłyszał. Świątynie zapewniają duchowe przeżycia, natura zapewnia wspaniałe okazje do wędrówek i zdjęć, plaże zachęcają do zmiany koloru skóry na cappuccino, Insta epatuje cudownymi fotkami. A my? My kusimy dobrą ceną w "sezonie" i noclegami koło plaży. Pro Tip ➜ wypożyczcie na miejscu skuter!

Terminy, długość pobytu, miejsce zakwaterowania i ilość osób możecie zmieniać dowolnie. Możecie też oczywiście wybrać inne zakwaterowanie i miasto wylotu.

Aha, z biurem podróży zapłacicie za taką wycieczkę min. 6000 PLN/os!

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Dlaczego warto

Z lotami
Najlepsza lokalizacja
Blisko plaży
Ze śniadaniem

Skąd

  • Berlin

Gdzie

  • Amed
  • Denpasar

Szczegóły

  • loty z Berlina - 3255 zł/os

  • 10 nocy w Sinar Bali 2 koło plaży w Amed - 257 zł/os

  • świetna ocena 8,9/10 Booking

  • wyżywienie: BB - śniadania

  • z i na lotnisko dojedziecie do hotelu autobusem - 200 zł/os

  • proponowany termin: 22 kwietnia (na Bali lądujecie 23 kwietnia) - 3 maja (w Berlinie lądujecie 4 maja) - to przykładowe daty

Suma: 3658 zł / os przy 2 osobach podróżujących

🔗 LINKI DO REZERWACJI: 🔗

🔆 Zrzuty ekranu z cenami:

NOCLEGI:

LOTY:

Dodatkowe informacje

🕌 ZWIEDZANIE

Wycieczki, atrakcje i bilety na rozmaite wydarzenia w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie TUTAJ:

🔽🔽🔽

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Możecie oczywiście dodawać czy ujmować ilość podróżujących osób. To oferta typu “Zrób to sam”, to znaczy, że każdy element (loty, noclegi, transfery/samochód) rezerwujesz samodzielnie. Nie jest to oferta z biura podróży.

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

INNE NOCLEGI NA BALI

-

Zdjęcia

Tagi

EgzotykaPlażaWiosnaAzja Południowo-WschodniaLuksusowoMajówkaAktywnieRomantycznieZe śniadaniem