WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Thailand, Phuket, Phuket Province
Ta oferta jest nieaktualna.
Pakiety

Phakiet na Phuket 🏮 Tajlandia First Minute 😱 1000 PLN taniej niż z biurem ❗️🔥

Prawie 2 tygodnie w dobrym hotelu przy plaży 🏝️ Loty z Berlina, transfery 🐚 150 PLN na kolejną wycieczkę!

Za 3741 PLN/os

WYCIECZKI DO TAJLANDII
Opublikował/a
Jackie Sparrow·18.09.2023
Zapisz
Udostępnij
LipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMajCze

Znaleźliśmy dla Was tanie loty do Azji, to korzystamy! Lecimy na malowniczy Phuket i to prawie 1000 PLN taniej niż z biurem podróży!

Terminy, długość pobytu, miejsce zakwaterowania i ilość osób możecie zmieniać dowolnie. Możecie też oczywiście wybrać inne zakwaterowanie i miasto wylotu.

🏴‍☠️ Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - zapisz się na WhatsApp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Z lotami
Najlepsza lokalizacja
Ugości Was Naiharn On The Rock Resort Phuket

Skąd

  • Berlin

Gdzie

  • Phuket
  • Azja Południowo-Wschodnia

Szczegóły

Suma: 3741 zł / os przy 2 osobach podróżujących

🔗 LINK DO REZERWACJI: 🔗

🔆 Zrzut ekranu z ceną:

Aha, w biurze ceny zaczynają się od prawie 1000 PLN więcej za osobę, również w majowym terminie (również z Berlina i z 2 przesiadkami):

Dodatkowe informacje

🔽🔽🔽

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Możecie oczywiście dodawać czy ujmować ilość podróżujących osób. To oferta typu “Zrób to sam”, to znaczy, że każdy element (loty, noclegi, transfery/samochód) rezerwujesz samodzielnie. Nie jest to oferta z biura podróży.

🔽🔽🔽

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

BYĆ MOŻE RZYM?

-

Zdjęcia

Tagi

EgzotykaPlażaWiosnaFirst Minute
Zgłoś wątpliwości prawne