Deevana Patong Resort & Spa, fostertavel
Pakiety

Tajlandia 🐒 w październiku 🇹🇭 dla dwojga

Magiczny tydzień w Patong koło plaży ⛱ ze śniadaniami ☕️ w świetnym hotelu 🏨

za 4911 PLN/os

Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·6.08.2022
Udostępnij

Marzyliście o odpoczynku w Azji od dawna, prawda? My też! Dlatego postanowiliśmy zabrać Was na tydzień do raju! Koło plaży Patong, w prowincji Phuket, zachwyci Was 4* hotel z tropikalnymi ogrodami, basenem i sielankowym klimatem. A dla tych, którzy czują, że to za mało, jest również SPA.

Pozwólcie sobie na tę chwilę relaksu i skorzystajcie z tajskich uroków, kiedy u nas już zaczyna się jesień... Przedłużcie lato na październik!

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Dlaczego warto

  • 🐒 Niepowtarzalny klimat tajski czeka na Was za zachodnim wybrzeżu Phuket
  • 🐒 Zatrzymacie się w świetnie ocenianym, 4* hotelu
  • 🐒 Ogród, basen i... 5 min piechotką do plaży. Raj!
  • 🐒 Ugości Was 4* Deevana Patong Resort & Spa - SHA Extra Plus

Kiedy

październik 2022 - październik 2022

Skąd

  • Warszawa

Gdzie

  • Patong
  • Tajlandia

Szczegóły

Dodatkowe informacje

🦠 Koronawirus info: Od 1 lipca w pełni zaszczepieni przyjezdni nie muszą już poddawać się testowi na COVID-19. Osoby niezaszczepione: test nie jest obowiązkowy, ale osoby niezaszczepione chcące swobodnie podróżować po terytorium Tajlandii powinny okazać dowód wykonania testu PCR lub profesjonalnego test ATK do 72 godzin przed podróżą. W przypadku braku testu, konieczne jest zastosowanie się do zaleceń wydanych przez służby w momencie kontroli po przylocie, które mogą obejmować dodatkowe badania, konieczność pozostania we wskazanym miejscu itd. Szczegóły.

🇹🇭🇹🇭🇹🇭🇹🇭

Uwaga

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 7 noclegów dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

Zdjęcia

Tagi

Azja Południowo-WschodniaNaturaPaździernikPlażaRomantycznieWellnessZe śniadaniem