Odpocznij w Side 💎
Za 1767 PLN/os
Ahoj Piraci!
Mamy dla was sympatyczny laścik do Turcji! All Inclusive, 5* hotel, zero zmartwień :) Pakujemy się!
🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!
wylot z Warszawy
wyżywienie: All Inclusive
7 nocy w 5* Calido Maris
transfery z/na lotnisko
3,5/5 w Tripadvisor
termin: 5-12 czerwca
Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .
W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .