WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Ko Samet, Koh Samet, Thailand
Ta oferta jest nieaktualna.
Pakiety

Wycieczka do Tajlandii w sezonie 🙏☀️

🐉 Bangkok i plaże rajskiej wyspy Koh Samet 🏝️

Za 3257 PLN/os

SPRAWDŹ LOTY
Opublikował/a
Jackie Sparrow·3.03.2024
Zapisz
Udostępnij
CzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMaj

Tajlandia to jeden z Waszych zdecydowanie ukochanych kierunków - i wcale się nie dziwię! Piękna, niedroga, gościnna, łatwo się po niej poruszać, ma doskonałą kuchnię i najlepsze masaże. Można plażować, chodzić po górach, sporo tam rozrywek, można poznać ciekawą i odległą kulturę, a w dodatku gdy u nas zima - tam pełnia sezonu! Lećcie jesienią do "Kraju 1000 uśmiechów".

Proponujemy Wam kilka dni z basenem w Bangkoku i przy plaży na wyspie Koh Samet i loty z Warszawy. Loty z 1 przesiadką, w drodze "tam" przerwa na krótką wizytę w Pekinie (dla chętnych).

Terminy, długość pobytu, miejsce zakwaterowania i ilość osób możecie zmieniać dowolnie. Możecie też oczywiście wybrać inne zakwaterowanie i miasto wylotu.

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Dlaczego warto

Z lotami
Na plaży

Skąd

 • Warszawa

Gdzie

 • Bangkok
 • Ko Samet

Szczegóły

 • loty z Warszawy - 2597 zł/os

 • noclegi z basenem w centrum Bangkoku 9/10 - 13 listopada - 129 zł/os

 • ocena 8,8/10 Booking

 • noclegi przy plaży na wyspie Koh Samet 13 - 19 listopada - 439 zł/os

 • ocena 7,5/10 Booking

 • wyżywienie: własne

 • z i na lotnisko w Bangkoku dojedziecie komunikacją miejską - 12 zł/os

 • z Bangkoku na wyspę Koh Samet dojedziecie autobusem/pociągiem, a potem promem - 80 zł/os

 • proponowany termin: 8 listopada (w Bangkoku lądujecie o północy 9/10 listopada) - 19 listopada (w Warszawie lądujecie 20 listopada) - to przykładowe daty

Suma: 3257 zł / os przy 2 osobach podróżujących

🔗 LINKI DO REZERWACJI: 🔗

🔆 Zrzuty ekranu z cenami:

NOCLEGI BANGKOK:

NOCLEGI KOH SAMET:

LOTY:

Dodatkowe informacje

🕌 ZWIEDZANIE

Wycieczki, atrakcje i bilety na rozmaite wydarzenia w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie TUTAJ:

🔽🔽🔽

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Możecie oczywiście dodawać czy ujmować ilość podróżujących osób. To oferta typu “Zrób to sam”, to znaczy, że każdy element (loty, noclegi, transfery/samochód) rezerwujesz samodzielnie. Nie jest to oferta z biura podróży.

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

INNE NOCLEGI NA KOH SAMET

-

Zdjęcia

Tagi

EgzotykaPlażaCity BreakJesieńFirst Minute
Zgłoś wątpliwości prawne