Pescara, shutterstock
Ta oferta jest nieaktualna.
Pakiety

🇮🇹🍝 Wiosna italiana z widokiem na Adriatyk 🌊

Odwiedźcie Abruzję 🍇 krainę plaż, zamków, gór i wina Montepulciano 🍷 Tydzień z lotami 🛸 Transferami 🏎️ i 150 zł na następną wycieczkę!

za 1037 PLN/os

WIĘCEJ OFERT DO ABRUZZO
Opublikował/a
Jackie Sparrow·19.03.2023
Udostępnij

Mało popularny wśród zagranicznych turystów region Abruzja jest pilnie strzeżonym przez Włochów klejnotem pośrodku włoskiego "buta". Kraina winnic, czerwonego Montepulciano, piaszczystych rozległych plaż, wzgórz, gór, jezior, łąk i wyniosłych zamków na niedostępnych skałach. Odkryjcie Abruzzo we własnym tempie - będziecie mieć cały tydzień!

Terminy, długość pobytu, miejsce zakwaterowania i ilość osób możecie zmieniać dowolnie. Możecie też oczywiście wybrać inne zakwaterowanie i miasto wylotu.

🏴‍☠️ Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - zapisz się na WhatsApp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Z lotami
Wysokie oceny
Ugości Was Hotel Excelsior

Kiedy

marzec 2023 - kwiecień 2023

Skąd

  • Kraków
  • Warszawa

Gdzie

  • Pescara
  • Montesilvano
  • Abruzzo
  • Włochy

Szczegóły

Suma: 1037 zł / os przy 2 osobach podróżujących

🔗 LINK DO REZERWACJI: 🔗

🔆 Zrzut ekranu z ceną:

Dodatkowe informacje

🚎 TRANSFERY

Z i na lotnisko dojedziecie transportem publicznym, możecie też jechać taksówką.

🚘 SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w bliższej i dalszej okolicy jest

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.

🕌 WYCIECZKI I ZWIEDZANIE

aby uniknąć kolejek, wybrać się na wycieczkę, zjeść kolację w najlepszej restauracji w mieście w dobrej cenie, wziąć udział w lokalnych warsztatach, zarezerwować transfer lotniskowy.

🔽🔽🔽

Tytułowa cena skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Możecie oczywiście dodawać czy ujmować ilość podróżujących osób. To oferta typu

🔽🔽🔽

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

NOCLEGI W ABRUZJI

-

Zdjęcia

Tagi

WiosnaCity BreakEuropaPlażaAktywnie