WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Pescara, shutterstock
Ta oferta jest nieaktualna.
Pakiety

🇮🇹🍝 Wiosna italiana z widokiem na Adriatyk 🌊

Odwiedźcie Abruzję 🍇 krainę plaż, zamków, gór i wina Montepulciano 🍷 Tydzień z lotami 🛸 Transferami 🏎️ i 150 zł na następną wycieczkę!

Za 1037 PLN/os

WIĘCEJ OFERT DO ABRUZZO
Opublikował/a
Jackie Sparrow·19.03.2023
Zapisz
Udostępnij
CzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMaj

Mało popularny wśród zagranicznych turystów region Abruzja jest pilnie strzeżonym przez Włochów klejnotem pośrodku włoskiego "buta". Kraina winnic, czerwonego Montepulciano, piaszczystych rozległych plaż, wzgórz, gór, jezior, łąk i wyniosłych zamków na niedostępnych skałach. Odkryjcie Abruzzo we własnym tempie - będziecie mieć cały tydzień!

Terminy, długość pobytu, miejsce zakwaterowania i ilość osób możecie zmieniać dowolnie. Możecie też oczywiście wybrać inne zakwaterowanie i miasto wylotu.

🏴‍☠️ Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - zapisz się na WhatsApp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Z lotami
Wysokie oceny
Ugości Was Hotel Excelsior

Skąd

  • Kraków
  • Warszawa

Gdzie

  • Pescara
  • Montesilvano

Szczegóły

Suma: 1037 zł / os przy 2 osobach podróżujących

🔗 LINK DO REZERWACJI: 🔗

🔆 Zrzut ekranu z ceną:

Dodatkowe informacje

🚎 TRANSFERY

Z i na lotnisko dojedziecie transportem publicznym, możecie też jechać taksówką.

🚘 SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w bliższej i dalszej okolicy jest

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.

🕌 WYCIECZKI I ZWIEDZANIE

aby uniknąć kolejek, wybrać się na wycieczkę, zjeść kolację w najlepszej restauracji w mieście w dobrej cenie, wziąć udział w lokalnych warsztatach, zarezerwować transfer lotniskowy.

🔽🔽🔽

Tytułowa cena skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Możecie oczywiście dodawać czy ujmować ilość podróżujących osób. To oferta typu

🔽🔽🔽

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

NOCLEGI W ABRUZJI

-

Zdjęcia

Tagi

WiosnaCity BreakEuropaPlażaAktywnie
Zgłoś wątpliwości prawne