WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Algarve, Boardwalk, Bridge
Ta oferta jest nieaktualna.
Pakiety

Odkrywamy Portugalię 🥮 Tydzień na wybrzeżu Algarve 🦑 Prawie połowę taniej niż z biurem

☀️ Loty ☀️ Noclegi ☀️ Auto ☀️

Za 1052 PLN/os

SPRAWDŹ LOTY
Opublikował/a
Jackie Sparrow·23.02.2024
Zapisz
Udostępnij
KwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMar

Aktualizacja z dn. 23.02.2024: Poprzednie noclegi się sprzedały, więc zamieniamy je za inne - takie z widokiem na morze z tarasu obiektu.

🦜

Portugalia kojarzy się z cudowną pogodą, niesamowitymi plażami, klifami, doskonałymi owocami morza i... wysokimi cenami! A tak wcale nie musi być - udowadniamy to w tym poście! Spędzicie tydzień na Algarve prawie połowę taniej niż z biurem podróży!

W cenie noclegi koło plaży i z widokiem na morze w Alvor, loty i samochód, żeby łatwo dotrzeć w każdy zakątek Wybrzeża Algarve!

Z biurem podróży zapłacicie ponad 1800 PLN/os i to bez samochodu.

Terminy, długość pobytu i ilość osób możecie zmieniać dowolnie. Możecie też oczywiście wybrać inne zakwaterowanie.

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Dlaczego warto

Blisko plaży

Skąd

 • Kraków

Gdzie

 • Algarve
 • Faro
 • Alvor

Szczegóły

 • wylot: Kraków - 414 zł/os

 • 7 nocy w Ria Guest House - 528 zł/os

 • wyżywienie: własne

 • WiFi, parking

 • ocena 7,7/10 Agoda

 • wynajem samochodu na cały pobyt - 110 zł/os

 • proponowany termin: 20 - 27 kwietnia - to przykładowe daty

Cena 1052 PLN / os przy 2 osobach podróżujących

🌅🐬 Poniżej podajemy linki do rezerwacji:

🌅🐬 Zrzuty ekranu z cenami:

NOCLEGI:

LOTY:

AUTO:

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.

Dodatkowe informacje

🕌 ZWIEDZANIE

Wycieczki, atrakcje i bilety na rozmaite wydarzenia w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie TUTAJ:

🔽🔽🔽

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

INNE NOCLEGI NA ALGARVE

-

Zdjęcia

Tagi

AktywniePlażaObjazdówkaWiosnaGrupaPoniżej 2000 złBez paszportu
Zgłoś wątpliwości prawne