WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Starigrad, Paklenica, Starigrad-Paklenica
Ta oferta jest nieaktualna.
Pakiety

Wyskocz wiosną do Chorwacji 💦🍃

4 noce koło plaży z lotami 🦋 i transferami 🛵

Za 443 PLN/os

SPRAWDŹ LOTY
Opublikował/a
Jackie Sparrow·16.03.2023
Zapisz
Udostępnij
CzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMaj

Chorwacja zawsze na propsie, zwłaszcza na wiosnę i w takiej cenie! Noclegi bliziutko plaży w Dalmacji, loty z kilku miast - fajny relaks przed sezonem!

Terminy, długość pobytu, miejsce zakwaterowania i ilość osób możecie zmieniać dowolnie. Możecie też oczywiście wybrać inne zakwaterowanie i miasto wylotu.

🏴‍☠️ Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - zapisz się na WhatsApp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Z lotami
Duża oszczędność
Blisko plaży

Skąd

  • Gdańsk
  • Warszawa
  • Kraków
  • Wrocław

Gdzie

  • Zadar
  • Starigrad

Szczegóły

Suma: 443 zł / os przy 2 osobach podróżujących

🔗 LINK DO REZERWACJI: 🔗

🔆 Zrzuty ekranu z cenami:

Noclegi:

Loty:

Dodatkowe informacje

🚎 TRANSFERY

Z i na lotnisko dojedziecie transportem publicznym (atubusem), możecie też jechać taksówką.

🚘 SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w bliższej i dalszej okolicy jest

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.

🕌 WYCIECZKI I ZWIEDZANIE

aby uniknąć kolejek, wybrać się na wycieczkę, zjeść kolację w najlepszej restauracji w mieście w dobrej cenie, wziąć udział w lokalnych warsztatach, zarezerwować transfer lotniskowy.

🔽🔽🔽

Tytułowa cena skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Możecie oczywiście dodawać czy ujmować ilość podróżujących osób. To oferta typu

🔽🔽🔽

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

NOCLEGI W ZADARZE

-

Zdjęcia

Tagi

WiosnaCity BreakEuropaPlażaAktywnieWeekendKrótki urlop
Zgłoś wątpliwości prawne