WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Paguera, mallorca
Ta oferta jest nieaktualna.
Pakiety

🍋 Wyspiarskie wakacje na Majorce 🐟🏄‍♀️💦

🦩 Sierpniowy tydzień dla rodziny z piraciątkami albo dla 4 przyjaciół 🦋 Loty z Berlina 🦐 Auto 🌞 150 PLN na kolejną wycieczkę!

za 1789 PLN/os

TU AUTO
Opublikował/a
Jackie Sparrow·20.05.2023
Zapisz
Udostępnij
GruStyLutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLis

Majorki chyba nie trzeba reklamować? Ale na wszelki - przecudne plaże, 100-letni pociąg i tramwaj, góry, doskonałe owoce morza, imprezy, słońca pod dostatkiem Chopin i piękne zachody słońca!

To oferta dla 4 osób - możecie zabrać dzieciątka albo jechać z przyjaciółmi.

Terminy, długość pobytu, miejsce zakwaterowania i ilość osób możecie zmieniać dowolnie. Możecie też oczywiście wybrać inne zakwaterowanie i miasto wylotu.

🏴‍☠️ Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - zapisz się na WhatsApp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Z lotami
Przyjazny dla dzieci
Przyjazny rodzinie
Blisko plaży
Ugości Was Apartments Arcos Playa

Skąd

  • Berlin
  • Niemcy

Gdzie

  • S'illot
  • Majorka
  • Baleary
  • Hiszpania

Szczegóły

Suma: 1789 zł / os przy 4 osobach podróżujących

🔗 LINK DO REZERWACJI: 🔗

🔆 Zrzuty ekranu z ceną:

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.

Dodatkowe informacje

🕌 WYCIECZKI I ZWIEDZANIE

Wycieczki, atrakcje i bilety na rozmaite wydarzenia w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie TUTAJ:

🔽🔽🔽

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 4 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Możecie oczywiście dodawać czy ujmować ilość podróżujących osób. To oferta typu “Zrób to sam”, to znaczy, że każdy element (loty, noclegi, transfery/samochód) rezerwujesz samodzielnie. Nie jest to oferta z biura podróży.

🔽🔽🔽

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

NOCLEGI NA MAJORCE

-

Zdjęcia

Tagi

EuropaW górachAktywnieGrupaWakacje szkolneLatoZ dziećmiPlażaPoniżej 2000 zł