Sleepover with Miniature Horse Basil, airbnb uk
Różne

A jakby Waszym współlokatorem był miniaturowy konik?

Nocuj tuż obok milusińskiego Basila!

Agata
Opublikował/a
Agata
8.10.2021
Udostępnij

Czy jako dzieci marzyliście o posiadaniu własnego miniaturowego konika?

Wiemy, że posiadanie takiego zwierzaka nie byłoby najprostszą sprawą. Dlatego mamy pośrednie rozwiązanie, żeby każdy był zadowolony! Możecie udać się do wioski niedaleko Nottingham i nocować w mieszkaniu tuż obok miniaturowego konika o imieniu Basil. Czytajcie dalej!

Podobają Ci się takie inspiracje? Zapisz się do naszego newslettera tutaj i otrzymuj ich więcej!

Szczegóły

Łącznie 4 osoby mogą możecie spędzić tutaj kilka dni śpiąc obok miniaturowego konia Basila. Noclegi (a raczej Basil!) są bardzo popularne. Miejsca na ten rok są już wyprzedane, ale możecie zaplanować wyjazd na 2022 r.

Mieszkanie, w którym się nocuje jest połączone drzwiami ze stajnią Basila. Czasami w odiwedziny do niego wpadają też małe jagnięta!

W gospodarstwie właścicieli można spotkać różne zwierzaki, w tym stado krów rasy Highland, owiec hebrydzkich, koni, kurczaków i norweskich kotów leśnych.

Na zewnątrz goście mają też dostęp do kominka z grillem na świeżym powietrzu, a także do odkrytej chaty/miejsca do siedzenia.

Mieszkanie posiada kuchnię, łazienkę i miejsce dla maksymalnie czterech osób. Można też udać się oczywiście w odwiedziny do innych zwierzaków z gospodarstwa.

Tagi

NietypoweZ dziećmi