Impressions and Other Assets/cabin_1_a3ixln
Różne

Designerska kabina w Norwegii

W sezonie zobaczysz stąd zorzę polarną!

Agata
Opublikował/a
Agata
23.06.2021
Udostępnij

Te wspaniałe, designerskie kabiny morskie znajdują się na odległej wyspie Manshausen w północno-zachodniej Norwegii, około 500 m od Nordskot. Co jest w nich wyjątkowego? Oczywiście zorza polarna! Jednak także latem nie zabraknie Wam tu wyjątkowych widoków.

Szczegóły

Tutaj możecie ponownie połączyć się z naturą w otoczeniu morza i gór z dużą szansą na dostrzeżenie jednego z największych cudów matki natury: zorzy polarnej.

Kabiny są wierne skandynawskiemu wzornictwu, z drewnianymi wnętrzami oraz ogromnymi oknami od podłogi do sufitu - żeby było dobrze wypatrywać zorzy polarnej! Wszystko to zapewni Wam wygodny pobyt z dala od domu.

W domku znajdują się 2 sypialnie, elegancka kuchnia i łazienka.

Na miejscu znajduje się również restauracja i bar, jeśli wolicie, aby ktoś inny zajął się gotowaniem. (Śniadanie serwowane jest w sali śniadaniowej, a obiady i kolacje należy wcześniej zarezerwować).

Możecie tutaj również popływać w pobliskiej tamie ze słoną wodą lub zrelaksować się w drewnianej balii na świeżym powietrzu.

Najlepszym sposobem na dotarcie do tej odległej arktycznej kryjówki jest lot do Bodø, a następnie złapanie ekspresowej łodzi do Nordskot. Czas podróży to około 1,5 godziny.

Rezerwacji noclegów dokonacie tutaj.

Zdjęcia

  • Impressions and Other Assets/cabin_1_a3ixln
  • Impressions and Other Assets/cabin_7_bttemb
  • Impressions and Other Assets/cabin_8_phxkyc
  • Impressions and Other Assets/cabin_2_bxt1pe
  • Impressions and Other Assets/cabin_5_mf5tvx
  • Impressions and Other Assets/cabin_6_k6pu5o

Tagi

Zorza polarnaNietypowe