mediavault_images/playground_AdobeStock_63256061_khfsw1
Różne

Kryty park zabaw dla dorosłych

Kryty park zabaw w końcu stworzono dla dorosłych! Tanie drinki, happy hour i dużo frajdy!

Opublikował/a
Agata·19.03.2021
Udostępnij

Pamiętacie te stare dobre czasy, kiedy rodzice zabierali Cię do raju zabaw? Ogromny park, w którym można się wspinać, zjeżdżać oraz oczywiście spaść, by znowu wstać i od nowa rozpocząć zabawę. Do tego piłeczkowy basen do nurkowania i obrzucania się piłkami z innymi.

Szczegóły

Źródło: https://www.big-fun-hull.co.uk/adult-nights/

Pozwólmy euforii tamtych czasów powrócić! Każdy z nas przecież jest w głębi duszy jeszcze dzieckiem. A patrząc na te kolory od razu stajemy się bardziej radośni.

Podobnie pewnie myślały osoby, które stworzyły Big Fun w Hull. Tym razem park typowo dla dzieci został stworzony z myślą o dorosłych, którzy podczas zabaw mogą delektować się również kolorowym drinkiem. Zjeżdżając ze zjeżdżalni albo obrzucając się piłkami w piłkowym basenie, można jeszcze mieć tuż obok drinka z palemką.

Każdy może sam zdecydować, jak mu/jej minie wieczór, a żeby był jeszcze lepszy, mają tutaj również HAPPY HOUR! W tej promocji otrzymuje się 1 + 1 koktajl gratis. Co piątek organizowane będą tu również imprezy - oczywiście tylko dla dorosłych.

Źródło: https://www.big-fun-hull.co.uk/adult-nights/

Big Fun Hall znajduje się w Wielkiej Brytanii i otwarcie planowane jest na maj - biorąc pod uwagę, że program szczepień w Wielkiej Brytanii przebiegnie sprawnie. W każdym razie miejsce przyjmuje już rezerwacje od 21 czerwca, od kiedy wszystkie obostrzenia związane z lockdownem zostaną zniesione. Zarezerwowalibyście wycieczkę do Hull?

Wejście kosztuje 7 funtów, czyli około 38 PLN. Do wyboru są dwie lokalizacje, więc macie wybór, w którym chcecie się powygłupiać.

Tagi

Dla dorosłychZ dziećmiWeekend