Africa, Alcohol, Antarctica
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Różne

Lista 🍺 piwnych SPA 🧖‍♀️ w Polsce

Wiedzieliście, że w Polsce mamy piwne SPA? 🍻 I to nie jedno!

Opublikował/a
Agata·5.01.2023
Udostępnij

Piwo smakuje dobrze o każdej porze - latem, kiedy schłodzone popijamy po dniu ciężkiej pracy, wiosną w ogródku, jesienią na grzybach czy zimą po prostu w barze ze znajomymi - ten smak uwielbiają prawie wszyscy! Czy przyszło Wam jednak do głowy, że piwem można nie tylko uraczyć podniebienie ale również ciało? Znaleźliśmy dla Was piwne SPA w kilku miejscach Polski. Spójrzcie gdzie się znajdują i jak tylko będzie okazja zanurzcie się w piwnej pianie.

📧 Podobają się Wam nasze inspiracje? Zapiszcie się do newslettera WakacyjnychPiratów!

Szczegóły

Beernarium, Zakopane

Źródło: https://piwnespa.com/

Piwne SPA powstało w samym sercu Zakopanego. Można tu zażyć błogich piwnych kąpieli - wziąć pojedynczą kąpiel, kąpiel VIP z nieograniczoną degustacją trunków albo lepiej Special Day SPA - cały dzień piwnych atrakcji. Która kąpiel byście wybrali najchętniej?

🍺

Termy Rzymskie - Czeladź

Źródło: http://www.termyrzymskie.pl/pl/

Tutaj procedura piwna wygląda następująco: pobyt w saunie, kąpiel w drewnianej kadzi i regenerację organizmu na łóżku wyściełanym słomą z owsa. Ważne! W kąpieli tej nie ma alkoholu, dlatego zabieg jest dla wszystkich, także dla dzieci. Nam zdecydowanie wpadł w oko relaks na słomie!

🍺

Łaźnie Piwne - Piotrków Trybunalski

Źródło: https://www.mercure-piotrkow-trybunalski-vestil.com/laznie-piwne-i-spa-t6

Są tutaj 3 etapy relaksu: Pierwszy to odpoczynek w sali relaksacyjnej o klimacie piwnic starego browaru i sesją w saunie suchej wykonanej z drewna cedrowego. Drugi to kąpiel w suszu piwnym z degustacją piwa, a ostatni to relaks po kąpieli na drewnianym leżaku. Brzmi odprężająco, prawda?

🍺

Czenstochovia - Częstochowa

Źródło: https://www.trzy-korony.com/piwne-spa/piwoterapia

Czego mogą oczekiwać goście przybywając do tego browaru? Do ich dyspozycji stoją Łaźnie Piwne ze specjalnymi terapiami na bazie piwa i jego składników, świat saun, gabinet winoterapii oraz gabinety masażu. Brzmi jak dobry odpoczynek!

🍺

Piwne SPA Sosnowiec - Sosnowiec

Źródło: https://piwnespa.net/

Relaksacyjna kąpiel piwna, winna lub mleczna w drewnianych baliach, a potem sielski relaks na słomie. W cenie degustacja piw rzemieślniczych, wina lub Prosecco!

🍺

Pałac Brzeźno - Prusice

Ten niezwykle urokliwy pałac kryje również w sobie łaźnie piwne. Można oddać się 50 minutowemu seansowi z kąpielą w suszu piwnym. Taka kąpiel wpływa korzystnie na poprawę kondycji skóry i włosów, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry oraz wpływa na poprawę samopoczucia (kto by czuł się źle po piwie!). Na koniec czeka degustacja piwa i oczywiście relaks! Sprawdźcie sami więcej na stronie pałacu tutaj.

🍺

Łaźnie Piwne w Hotelu Szymbark - Szymbark

Źródło: https://hotelszymbark.pl/piwne-spa

Hotel oferuje kąpiele w łaźniach piwnych przy relaksującej muzyce. W kameralnym pomieszczeniu można oddać się błogiemu lenistwu i pozwolić, by susz piwny działał cuda i regenerował nasze ciało. Można również skorzystać z suchej sauny, a jak macie ochotę to wpadnijcie również do browaru na kufel piwa. W hotelu warzone jest kilka gatunków wyśmienitego piwa!

🍺

Trzy Korony Piwne SPA - Puławy

Źródło: http://trzy-korony.com/piwne-spa,35.htm

Kąpiel piwna odbywa się tutaj z degustacją piwa Trzy Korony JSJ, warzonego w tamtejszym browarze. Doskonały sposób, by spróbować właściwości tego piwa dla duszy i ciała! Wasza skóra po takiej kąpieli Wam na pewno podziękuje, gdy zobaczycie jaka jest gładka i delikatna. A dusza, sami wiecie jak się miewa po piwie! ;)

🍺

Jak Wam się podobają takie SPA? Kąpalibyście się? :)

Tagi

WeekendWellnessRomantycznieNietypowe