Brienzersee
Różne

Pływające jacuzzi na jeziorze!

Nie ma nic lepszego na jesienne chłody niż łódka z jacuzzi

Opublikował/a
Agata·28.11.2021
Udostępnij

Czy to na jesienne chłody, jeszcze zimniejszą zimę albo relaks wiosną czy latem - ta opcja nadaje się na każdą porę roku. Pływające jacuzzi robią się coraz popularniejsze, a my znaleźliśmy dla Was taką łódkę na pięknym szwajcarskim jeziorze Brienzersee położone w Aplach Berneńskich.

Gdzie

  • Brienzersee
  • Bern/Berne
  • Szwajcaria

Szczegóły

HotTug to łódka z jacuzzi wypełnionego wodą o temperaturze 38 stopni. Goście mogą na życzenie oprócz samego relaksu w jacuzzi zamówić do niego prosecco, piwo, napojame bezalkoholowe i przekąskami, które mogą zabrać ze sobą na pokład.

Miejsce to idealnie nadaje się na wycieczkę dla zakochanych, relaks z rodziną lub przyjaciółmi. Czy można sobie wyobrazić lepszą scenerię niż górska panorama podczas gdy Wy odprężacie się w jacuzzi pośród jeziora?

Łódź z gorącym kociołkiem jest napędzana silnikiem elektrycznym i może być prowadzona bez specjalnych uprawnień. Minimalny wiek kapitana to 18 lat. Po zapoznaniu się z obsługą łodzi i wyjaśnieniu przepisów, można zacząć swoją kapitańską karierę!

Na miejscu dostępne są przebieralnie. Nie zapomnij jednak zabrać własnych strojów kąpielowych, klapków i ręcznika kąpielowego. Zalecana jest także opaska na głowę lub czapka.

Łódka HotTug jest czyszczona po każdym użyciu i ponownie napełniany świeżą wodą. Oferta jest wycieczką prywatną - rezerwacji dokonuje się dla grup osób, które się już znają. Oferta jest dostępna cały rok.

Ile kosztuje taka atrakcja? Za półtorej godziny należy zapłacić odpowiednio:

2 osoby: CHF 180 (773 PLN)

3 osoby: CHF 215 (923 PLN)

4 osoby: CHF 250 (1073 PLN)

5 osoby: CHF 285 (1223 PLN)

6 osoby: CHF 320 (1373 PLN)

Rezerwacji dokonacie poniżej:

Dodatkowe informacje

Zdjęcie okładkowe oraz z galerii pochodzą ze strony: https://www.pirate-bay.ch/home/hottug/

Zdjęcia

Tagi

WellnessNietypoweNatura