Impressions and Other Assets/DSC_7251_vbrhj3
Różne

Rejs po Tamizie w łódce z jacuzzi!

Odpręż się w bąbelkach

Agata
Opublikował/a
Agata
12.09.2021
Udostępnij

Jeśli szukaliście czegoś nowego lub oryginalnego, lepiej nie mogliście trafić! Weźcie przyjaciół i butelkę — lub dwie — rumu, załóż marynarskie czapki, a na maszcie niech powiewa piracka flaga, bo zabieramy Was w rejs łódką po Tamizie i zapraszamy do jacuzzi!

Szczegóły

Wiemy, że kochacie kąpiele w wannie z hydromasażem, ale ilu z was wypróbowało łódź z hydromasażem? Łódki Skuna w Londynie pozwalają zrelaksować się w specjalnej wannie z jacuzzi pływając po tym po Tamizie.

Łódź jest napędzana elektrycznie i łatwa w prowadzeniu, a woda jest podgrzewana do temperatury 38 stopni, dzięki czemu można cieszyć się rejsem w każdą pogodę.

Podróż łodzią trwa w sumie 90 minut, a na pokładzie jest miejsce dla siedmiu osób.

Można wybrać jedną z dwóch lokalizacji: Canary Wharf (otwarte codziennie) i nad jeziorem Essex (otwarte od 19 sierpnia, czwartek - niedziela).

Jeśli nie lubisz jacuzzi, łodzie Skuna oferują również opcję łodzi z grillem.

Łodzie są dokładnie czyszczone między każdą grupą, a w przypadku anulowania, można bezpłatnie zmienić termin.

Ile kosztuje taka zabawa? Obecnie trwa promocję do 40% zniżki na rezerwacje. Wypożyczenie łodzi z hydromasażem zaczyna się od 225 GBP (ok 1202 PLN), czyli 32 GBP za osobę ( 171 PLN) lub łódź do grillowania od 150 GBP* ( ok.802 PLN) czyli 17 GBP za osobę (91 PLN).

Na łodziach z hydromasażem można zmieścić do 7 osób, a na łodziach do grillowania do 9 osób.

Chcielibyście się pobujać w takiej łodzi?

Tagi

NietypoweJacuzziWellness