Rózne

Najpiękniejsze loty balonem na świecie!

Oferta od , 21. kwi. 2020 16.52

Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM


Lot balonem to nie to samo, co lot samolotem. Z kosza balonu nie ominą Was niezapomniane krajobrazy, zwierzęta, wschody i zachody słońca - to wszystko będzie się malować wprost na Waszych oczach. I do tego panoramiczne widoki: 360 stopni niemożliwe do zobaczenia z pokładu samolotu! Jeśli już Was przekonaliśmy do lotu balonem, czas wybrać jedno z miejsc, gdzie czeka Was takie przeżycie!


1. Bagan, Birma

Lot balonem w Birmie - nie każdy przeżywa coś takiego! O wschodzie lub zachodzie słońca rozciąga się widowiskowy krajobraz z ponad 4 000 pagodami i świątyniami. To prawdopodobnie jedyny sposób na zobaczenie dawnego królestwa Paganu z lotu ptaka. Lot balonem w Baganie możecie zabukować np. Balloons over Bagan, wysoko ocenianej na TripAdvisorze!

Najpiękniejsze loty balonem na świecie! - 22


2. Kapadocja, Turcja

Kapadocja to jeden z najbardziej znanych regionów Turcji. To, co ją charakteryzuje to księżycowy krajobraz oraz domy i kościoły wykute w skałach. Zobaczyć to wszystko z lotu ptaka to niezapomniane przeżycie! Godzinny lot balonem o wschodzie słońca można zarezerwować online u Hot Air Ballooning Cappadocia.

Najpiękniejsze loty balonem na świecie! - 20


3. Pustynia Atacama, Chile

Jak w większości lotów balonem, tutaj również warto udać się na wschód słońca. Szczególnie piękna jest Valle de la Luna - Dolina Księżycowa, która swoją nazwę zawdzięcza właśnie księżycowemu krajobrazowi. Surowe skały, pustynia solna, wydmy i wyschnięta ziemia bez roślinności. Pustynia Atacama to przede wszystkim najsuchsza pustynia na świecie! Widoki jednakże też są "naj"! Loty przez Atacamę oferuje np. Balloons over Atacama.

Najpiękniejsze loty balonem na świecie! - 184. Masai Mara, Kenia

Coś tak samo dobrego jak safari? Lot balonem w Kenii! A pod Waszych koszem będą rozciągać się sawanny, lasy i bagna. A co najważniejsze - zobaczycie wiele gatunków zwierząt takich jak zebry, nosorożce, bawoły, żyrafy, słonie, lwy i wiele innych. Najlepszym czasem na odwiedzenie Masai Mary to czas między lipcem i październikiem. Balonowe safari oferuje np. Governor's Balloon Safaris.

Najpiękniejsze loty balonem na świecie! - 16


5. Queenstown, Nowa Zelandia

Tam poczujecie się jak na planie filmu Władca Pierścieni (gdzie swoją drogą był kręcony). Nie zapomnijcie więc zabrać do balonu aparatu, gdyż czekają na Was niezapomniane widoki! Wspaniałe góry, jeziora, fiordy będą malować się pod Waszymi stopami unoszącymi się w balonie. Na lot o wschodzie słońca zabierze Was np. Sunrise Balloons.

Najpiękniejsze loty balonem na świecie! - 14

6. Albuquerque, Nowy Meksyk, USA

Co roku w październiku odbywa się tutaj międzynarodowy festiwal balonów. Na niebie możecie się wtedy doliczyć ich więcej niż 500! To największe tego typu wydarzenie na świecie. Wieczorem można podziwiać przygotowywanie balonów do lotów, które prezentuje się wspaniale o tej porze ze względu na rozpalanie ognia w balonie. Wstęp na festiwal kosztuje 12$, natomiast za 60 minutowy lot zapłacicie między 299$ a 499$ - do zabukowania tutaj.7. Muelle, Kostaryka

Każda pora w roku jest dobra, żeby udać się na Kostarykę ze względu na jej klimat. Tam nigdy nie jest za gorąco lub za zimno. Loty balonem również są dostępne cały rok i organizuje je Serendipity Adventures, jedyny operator balonowy na Kostaryce. 75-minutowy lot kosztuje 345$ i można go zabukować na stronie organizatora.


Najpiękniejsze loty balonem na świecie! - 12

(Źródło: Serendipity Adventures)


8. Luxor, Egipt

Loty balonem są w tym regionie Egiptu bardzo popularne. Dolina Nilu, kompleksy świątynne w Karnaku, świątynia Luksoru - choć prezentują się niesamowicie z ziemi, także trzeba zobaczyć z góry! Lot balonem w Egipcie zabukujecie tutaj.

Najpiękniejsze loty balonem na świecie! - 109. Monument Valley, USA

Wyobraź sobie lot wśród czerwonych skał, gór stołowych, płaskowyżów i innych form skalnych. To właśnie Dolina Skał w USA leżąca na terenie rezerwatu Indian Navajo. Monument Valley jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Stanach i służyło już wielokrotnie jako plan filmowy ("Powrót do przeszłości" czy "Transformers"!). Dlaczego więc nie udać się tam akurat balonem? :) Zabukujecie tutaj.

Najpiękniejsze loty balonem na świecie! - 8


10. Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nieskończone pustynne morze, wśród niego zielone oazy i pustynne zwierzęta: wielbłądy, gazele, oryksy w swoim naturalnym otoczeniu. To wszystko oddalone zaledwie godzinę jazdy od Dubaju i oczywiście widziane z balona! Zajrzyjcie na stronę organizatora lotów.

Najpiękniejsze loty balonem na świecie! - 6


Wybierając organizatorów lotów sugerowaliśmy się wysokimi ocenami użytkowników na TripAdvisor.

Na pewno jest jeszcze więcej miejsc, gdzie można odbyć tak niezapomniany lot! Jeśli znacie takie i może sami już przeżyliście podobną przygodę, napiszcie nam o nich. Bo przecież każdy uwielbia balony! :D


Najpiękniejsze loty balonem na świecie! - 4
Najpiękniejsze loty balonem na świecie! - 2

Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

Najpiękniejsze loty balonem na świecie!

Najpiękniejsze loty balonem na świecie!