WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Cappadocia, Turkey, Woman

Turcja znosi obowiązek testów przy wjeździe!

Od dziś (1 czerwca 2022) do Turcji można wjechać bez konieczności okazywania testu i dokumentacji związanej z koronawirusem. Informację o tym umieściło na swojej stronie Ministerstwo Spraw Zagranicznych Turcji.


Opublikował/a
Jackie Sparrow·19.09.2023
Udostępnij

Nowe zasady wjazdu do Turcji

Od 1 czerwca wjazd do Turcji jest możliwy bez żadnych ograniczeń. Nie ma potrzeby okazywania certyfikatów szczepień, certyfikatów ozdrowieńca, ani wykonywania testów na COVID-19.

„Biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, na dzień 1 czerwca brak raportu z testu PCR z wynikiem negatywnym wykonanego maksymalnie 72 godziny przed przyjazdem lub negatywnego szybkiego testu antygenowego wykonanego w ciągu maksymalnie 48 godzin przed wjazdem nie będzie wymagany dla wjazdu do kraju” - czytamy w komunikacie.

W zeszłym tygodniu Turcja zniosła także obowiązek noszenia maseczek w transporcie publicznym.

W kwietniu 2022 Turcja ogłosiła, że obywatele Polski nie potrzebują paszportów, by wjechać do Turcji. Wystarczą same dowody osobiste.

Źródło: Tureckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, perspektif.eu, dailysabah.com, turystyka.rp.pl

Oferty do Turcji

Zgłoś wątpliwości prawne