WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Hotel Asteria Kremlin Palace Turkey
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

🇹🇷🪆 Kreml w Turcji?! 🪆🇹🇷

👉👉 5* mega luksusowy kurort All Inclusive ⭐ jak w Moskwie, tylko na plaży 👈👈

Opublikował/a
Jackie Sparrow·28.09.2022
Zapisz
Udostępnij
CzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMaj

Nieopodal tureckiej Antalayi znajduje się luksusowy 5* Hotel Asteria Kremlin Palace, który swoim wyglądem przypomina Sobór Wasyla Błogosławionego stojący w Moskwie obok Kremla.

Kurort ociekając złotem i luksusem ma dać gościom możliwość poczucia się, jakby byli przynajmniej rosyjskim carem...

Za podesłanie dziękujemy serdecznie wiernej Piratce Eli! 🙏

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Gdzie

  • Muratpasa

Szczegóły

Właściciele jednej z tureckich sieci hotelowych wpadli na doskonały pomysł, jak przykuć uwagę bogatych turystów. Kurort do złudzenia przypomina Kreml w Moskwie.

Obecnie wyjazd do Rosji nie jest wskazany, ale jeśli ktoś marzy o zobaczeniu niepowtarzalnej architektury Kremla - może poczuć namiastkę tego miejsca, odwiedzając Turcję. Niedaleko Antalyi stoi dumnie luksusowy 5* Hotel Asteria Kremlin Palace, który na pierwszy rzut oka do złudzenia przypomina symbol Moskwy. Tam każdy gość traktowany jest jak car!

Kompleks budynków 5* Asteria Kremlin Palace powstał na wzór moskiewskiego pałacu. Wokół "tureckiego Kremla" nie ma jednak betonowych bloków i placów, ale rozległe baseny, prywatna plaża, park wodny i morze.

Również wnętrza przypominają prawdziwy moskiewski pałac. Ociekają złotem, przepychem, luksusem.

Goście 5* Asteria Kremlin Palace mogą oczywiście skorzystać również ze SPA (m.in. masaże czy zabiegi z zastosowaniem morskich wodorostów). Na terenie obiektu o powierzchni 75 tys. m² znajduje się też 6 restauracji.

Ceny? Za 4 noce z All Inclusive zapłacicie już od 842 PLN/os.

Ocena 4/5 Tripadvisor.

Chcecie się wybrać do Antalyi? Loty znajdziecie tutaj:

Przyda Wam się też auto:

Tagi

Bez testuNietypoweJesieńPlażaWellnessEuropaSylwesterWeekendSolo
Zgłoś wątpliwości prawne