WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Impressions and Other Assets/gurkenfass3-1589887687-g5cT_p63mqt
Hotele

Spędź noc w... beczce na ogórki w Spreewaldzie 🫙🥒

Zielona Wenecja Niemiec zaprasza na ogórki 🥒 kajaki 🚣‍♂️ i rowery 🚴‍♀️

Od 204 PLN/os

Opublikował/a
Jackie Sparrow·8.04.2024
Zapisz
Udostępnij
KwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMar

Spreewald to zielona kraina w Niemczech tuż przy polskiej granicy. Kraina poprzecinana wodnymi labiryntami kanałów, pełna lasów - stąd pomysł na "zieloną Wenecję Brandenburgii". Można ją zwiedzać pieszo, samochodem, kajakami, rowerami, łodziami z lokalnymi przewodnikami, ale na pewno należy to robić pogryzając lokalne ogórki (mogą być spokojnie wielkości ramienia!) albo... popijając ogórkowego sznapsa. Jest tam przeuroczo od wiosny aż do jesieni, dla wielu również zimą.

Żeby dopełnić ogórkowej całości proponujemy Wam noclegi w ogórkowej beczce Mini Hotel Übernachten Im Gurkenfass!

➡️ Tędy do beczki!

📅 Terminy znajdziecie od kwietnia do października. Znajdziecie je również na nadchodzącą majówkę.

Dlaczego warto

Najlepsza lokalizacja
Ugości Was Mini Hotel Übernachten Im Gurkenfass

Gdzie

  • Lübbenau (Spreewald)

Szczegóły

🥒

🫙 Zrzuty ekranu z ceną tytułową:

Dodatkowe informacje

Uwaga

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę na 1 noc dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🍃 Zrównoważone podróżowanie! Pamiętajcie, że korzystając z oferty małych hoteli wpływacie na zredukowanie emisji dwutlenku węgla. Na dodatek jeśli wybierzecie sie tam grupą w jednym aucie lub, najlepiej, komunikacją publiczną, wasz wpływ jest naprawdę realny!

Zdjęcia

Tagi

NietypoweWeekendEuropaPoniżej 1000 złWiosnaMajówkaPoniżej 500 złPoniżej 2000 złBez paszportuInspiracjaInstagramowyNaturaWakacje szkolneZ dziećmi
Zgłoś wątpliwości prawne