WakacyjniPiraci
Profile
Impressions and Other Assets/psb_background_picture
Znajdź i zarezerwuj wymarzone wakacjeZarezerwuj hotel, loty i więcej
Znajdź i zarezerwuj wymarzone wakacje
Lot & HotelWczasyNartySamochody
Kierunek
-

Oferty wybrane przez załogę Piratów

Daj się zainspirować

Najnowsze oferty znalezione przez naszych ekspertów
WakacyjniPiraci
Profile
WakacyjniPiraci

Oferty wybrane przez załogę Piratów

Daj się zainspirować

Najnowsze oferty znalezione przez naszych ekspertów
Houseboat GDY-50 Kuter Puck
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

Spanie na kutrze rybackim z prywatnym jacuzzi i sauną! 🚢🐟 Morska przygoda, ale bez morskiej choroby 😅

Weekendowa noc dla większej grupy od 170 PLN/os 💸

Za 170 PLN/os

Opublikował/a
Jackie Sparrow·2.12.2023
Zapisz
Udostępnij
LutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGruSty

Najstarszy drewniany kuter rybacki w Polsce i ostatni w swoim rodzaju! Teraz możecie na nim zacumować na noc, weekend, tydzień. Własnoręcznie wyremontowany rodzinny skarb - łatwo nie było... Kradzieże w czasie robionego w pocie czoła remontu, bogata historia - kuter rybacki, smażalnia ryb, a obecnie wygodny przytulny i ciekawy obiekt noclegowy. Zaprasza Was na swój pokład Houseboat GDY-50, dom na wodzie z sauną i jacuzzi. Staruszek pomieści nawet 10 osób!

📅 Terminy znajdziecie przez cały rok. A tutaj trochę o historii obiektu.

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Dlaczego warto

Wysokie oceny
Ugości Was Houseboat GDY-50, dom na wodzie z sauną
Bezpłatny parking
Darmowe wifi
Dla par
Przyjazny dla zwierząt
Przyjazny dla dzieci
Przyjazny rodzinie
Sauna
Wanna z hydromasażem / Jacuzzi
Zobacz wszystko

Gdzie

  • Puck

Szczegóły

  • nocleg(i) w Houseboat GDY-50, dom na wodzie z sauną i jacuzzi

  • wyżywienie: własne (wyposażona kuchnia na pokładzie), opcjonalnie BB - śniadania

  • jacuzzi, sauna

  • przzemili gospodarze 😍

  • parking, WiFi

  • 🐶 zwierzaki śpią za darmo!

  • terminy przez cały rok

  • na razie 10/10 na Booking, mało opinii, ale obiekt jest nowiuteńki, a już dobrze wróży!

🔗 Link do szczegółów i rezerwacji:

⚓️ Zrzut ekranu z ceną tytułową:

Dodatkowe informacje

Uwaga

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 1 noclegu dla 10 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Możecie oczywiście dodawać czy ujmować ilość podróżujących osób. To oferta typu “Zrób to sam”, to znaczy, że każdy element (loty, noclegi, transfery/samochód) rezerwujesz samodzielnie. Nie jest to oferta z biura podróży.

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

POMYSŁ NA WEEKEND

-

Zdjęcia

Tagi

NietypoweAktywnieWeekendWellnessJesieńZimaLast MinutePlażaGrupaZ dziećmi
Zgłoś wątpliwości prawne

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .