Impressions and Other Assets/retreat_1_osv0rd
Różne

Noclegi w 5* hotelu przy Blue Lagoon na Islandii

Czy wiedzieliście, że możecie nocować w tym 5* hotelu SPA przy słynnej Blue Lagoon na Islandii?

Agata
Opublikował/a
Agata
19.11.2021
Udostępnij

Chcielibyście połączyć przepiękną podróż wśród natury, ale gdzie również nie brakuje miejsc do relaksu? Islandia to miejsce dla Was! Nie dość, że za każdym rogiem czekają krajobrazy jak z bajki to na koniec dnia możecie wypocząć w Blue Lagoon (Błękitnej Lagunie). The Retreat - 5* hotel położony tuż przy niej zapewnia wszystkim gościom prawdziwe luksusy.

Szczegóły

Hotel posiada 62 apartamenty i jest otoczony przepiękną Błękitną Laguną. Wszyscy goście mają nieograniczony dostęp do Retreat Spa, Retreat Lagoon, Blue Lagoon i Blue Lagoon Ritual, a także produktów do pielęgnacji skóry.

W restauracji można delektować się islandzką kuchnią lub skorzystać z całodobowej obsługi pokoju. Pokój wyposażony jest w minibar z napojami bezalkoholowymi, winem i islandzkim piwem, do tego oczywiście zapewnione jest ścielenie łóżek oraz bezpłatne Wi-Fi.

Oprócz Błękitnej Laguny i spa, czeka tu wiele innych atrakcji, w tym wycieczki grupowe z przewodnikiem, sesje jogi, siłownia, popołudniowa islandzką kawa i całodobową recepcja, która pomoże gościom zarezerwować różne atrakcje z w okolicy.

Pobyt w takim miejscu nie należy do najtańszych, ale na pewno do jednego z najlepszych. Ceny zaczynają się tutaj od 5562 PLN za noc za pokój. Jeśli jesteście zainteresowani noclegiem albo chociaż chcielibyście sobie dokładniej go obejrzeć, zrobicie to tutaj.

Tagi

LuksusowoWellness