Hotel Eder, SnowTrex
Hotele

Chciałbyś poszusować w Alpach i nocować w takim miejscu?

Ahoj!

Chcieliśmy Wam pokazać ten niezwykły hotel w Austrii. Choć przeważnie staramy się prezentować Wam okazje lepsze cenowo, to ten obiekt zachwycił nas na tyle, że chcemy się podzielić.

Hotel Eder w Austrii! Zapraszamy!

Dlaczego warto

  • ⛷ Niesamowity hotel
  • 🥑 Wyżywienie
  • 💎 Hotel 4,5 gwiadkowy
  • 🏂 Karnet w cenie

Szczegóły

Hotel posiada rzadko spotykaną i nietypową miarę 4,5 gwiazdek, co oznacza, że otrzymuje czwórkę z plusem ;) I to w standardzie Austriackim, czyli możecie spodziewać się naprawdę wysokiej jakości usług.

Ponadto obiekt wyposażony jest w obszerną strefę wellness (ok. 500 m²) z fińską sauną, sauną bio, łaźnią parową, kabiną z podczerwienią, strefę wypoczynkową, wodami Kneippa, sauną ziołową, studiem fitness i basenem zewnętrznym i wewnętrznym.

W cenę pobytu (od 4798 PLN/os za tydzień w grudniu) wliczona jest karta Hochkönig Card obejmująca m.in. jedną na pobyt bezpłatną jazdę na nartach nocą, korzystanie z tras narciarstwa biegowego i wiele więcej atrakcji.

W odległości ok 100 m można korzystać już z terenu narciarskiego Hochkönig. Liczne trasy do narciarstwa biegowego znajdują się w odległości ok 100 m. Bezpłatny autobus dla narciarzy zatrzymuje się tuż obok obiektu. Pamiętajcie, że w cenie jest także karnet Ski amadé!

I jak? Wam też hotel bardzo się spodobał? Jeśli jesteście zainteresowani rezerwacją, to znajdziecie ją TUTAJ.

A jeśli szukacie innych ciekawych opcji na narty to zapraszamy TUTAJ.

Tagi

NartyGrudzieńStyczeńLuty