Asia, Maldives, Water

Listopad

Listopad w Polsce to piękny czas! Warto udać się wówczas w nasze piękne góry i podziwiać kolory jesieni z kubkiem herbaty siedząc przy kominku. Warto też sprawdzić oferty hoteli SPA, które o tej porze roku są tańsze, a nie mniej interesujące.

To również dobry sezon na odwiedzenie kilku kierunków egzotycznych, np. Karaiby w tym czasie są idealne, rozpoczyna się także sezon na Malediwy.

OFERTY NA LISTOPAD

GDZIE LECIEĆ W LISTOPADZIE? (Blisko)

Africa, Azure, Boats and boating--Equipment and supplies

W listopadzie doskonale sprawdzą się kraje śródziemnomorskiej Europy - wciąż jeszcze można złapać słońce w południowej Hiszpanii, na plażach Cypru czy Malty i Gozo, a już szczególnie nurkując lub zwiedzając piramidy w Egipcie albo sącząc kolorowe koktajle w kurortach Tunezji.

Świetną opcją są też europejskie city breaki - jesień to mniej tłumów i niższe ceny!

GDZIE LECIEĆ W LISTOPADZIE? (Daleko)

Tajlandia, Kambodża, północny Wietnam i Birma są ciepłe i bezdeszczowe. To idealny moment na odwiedzenie Azji Południowo-Wschodniej!

OFERTY DO AZJI PŁD-WSCH

A może gorący Oman? Zachwyca bogatą kulturą, namiotami Beduinów, turkusową wodą i pięknymi plażami.

OFERTY DO OMANU

Boat, Building, cambodia

A może Hong Kong? Zobaczcie zachody słońca z jednego z barów na dachu, w dzień wyskoczcie się na wycieczkę i plażowanie na wyspach, np. Lantau czy Lamma.

RPA mimo sezonu deszczowego (deszcze trwają jednak bardzo krótko) można odwiedzić w listopadzie i obserwować tam np. migrujące w tym czasie ptaki! Nie będzie już tłumów i często można upolować loty w dobrej cenie.

Architecture, Bread, Decoration

Jesień w Polsce