Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Loty
Pakiety
Hotele
Rejsy
Różne
Luty 2021
Marzec 2021
Kwiecień 2021
Maj 2021
Czerwiec 2021
Lipiec 2021
Sierpień 2021
Wrzesień 2021
Październik 2021
Listopad 2021
Grudzień 2021
Styczeń 2022

Kim są WakacyjniPiraci?

Jesteśmy międzynarodowym zespołem Piratów zajmującym się wyszukiwaniem najlepszych, najciekawszych, a czasami też najbardziej niezwykłych okazji podróżniczych i najtańszych ofert wakacyjnych: hoteli, lotów i gotowych pakietów z biur podróży. Dzień po dniu! Publikujemy informacje o zniżkach, promocjach, tanich wakacjach i błędach taryfowych. Robimy to od 2011 roku i jesteśmy jednym z największych okrętów na światowym morzu taniej turystyki. Łowimy pomysły i okazje w wielu krajach i staliśmy się jedną z największych podróżniczych grup w mediach społecznościowych - jest z nami ponad 10 milionów globetrotterów!

Co sprawia, że nasze oferty są niezwykłe?

Najlepsze jest to, że nasze okazje podróżnicze trafiają do Was w czasie rzeczywistym. Znajdujemy je i od razu publikujemy na naszej stronie i w mediach społecznościowych. Reagujcie szybko - najlepsze okazje znikają jak ciepłe bułeczki!

Dokąd możecie się wybrać dzięki WakacyjnymPiratom?

Wybierane przez nas destynacje są tak różnorodne, jak rodzaje wycieczek, na które możecie dzięki nam pojechać. Korzystając z naszych pomysłów możecie znaleźć się w najdalszych albo całkiem bliskich zakątkach świata. Znajdziecie u nas egzotyczne wycieczki i loty, weekendy w górach albo w SPA, wakacje na plaży, imprezowe albo zakupowe city breaki, luksusowe wyjazdy i budżetowe oferty dla rodzin i backpackerów i niezwykłe noclegi. Łatwo znajdziecie również wakacje z biurem podróży, tanie loty i dobre hotele. Mamy po prostu wszystko, czego podróżnik o pirackim sercu może zapragnąć - i to w najlepszych cenach!

Jak zarezerwować ofertę z WakacyjnychPiratów?

Oczywiście możecie wybrać którąkolwiek z naszych ofert i ją zarezerwować. Jeśli szukacie czegoś konkretnego i macie określone terminy czy kierunki - skorzystajcie z opcji Znajdź i zarezerwuj na górze strony. Tam znajdziecie najlepsze oferty wakacji z biurami podróży https://wakacyjnipiraci.travelplanet.pl. Wybierzcie miasto wylotu i wymarzoną destynację, daty i ilość osób. A potem pozostaje Wam już tylko szperać w przedstawionych ofertach aż znajdziecie tę najlepszą dla Was! Możecie skorzystać z dodatkowych filtrów po lewej stronie (np. "Wakacje bez paszportu" albo "Hotele przy plaży") i dopasować oferty jeszcze lepiej do Waszych oczekiwań. Na naszej stronie głównej skorzystajcie z filtrów znajdujących się tuż pod zdjęciem głównym - możecie tam wpisać kierunki, jakie Was interesują, miesiące, w jakich chcecie podróżować lub miasto wylotu, do którego macie najbliżej!

Ogólne wskazówki dotyczące tanich wakacji

  1. Korzystajcie z ofert Last Minute
  2. Rezerwujcie gotowe oferty z biur podróży (ale tylko wtedy, gdy pasuje Wam ten rodzaj urlopu - taki typ wakacji nie jest idealny na przykład dla backpackerów)
  3. Miejcie oczy otwarte na Błędy Taryfowe (Error Fares)
  4. Używajcie tanich alternatyw, takich jak Couchsurfing i Airbnb
  5. I najważniejsze: bądźcie elastyczni!

Gdzie i w jaki sposób możesz udać się na tanie wakacje?

Nie zawsze trzeba rezerwować luksusowe wakacje - na naszej stronie znajdziecie oferty, które dopasowane są do kieszeni każdego podróżnika. Najłatwiejszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy i zarezerwowanie taniego urlopu jest bycie elastycznym! Dlatego na naszej stronie znajdziecie funkcję Znajdź i zarezerwuj, w której możecie ustawić kilka lotnisk wylotu, przylotu, a także elastyczny termin podróży. Bardzo dobrym pomysłem jest również rezerwacja ofert typu „Error Fare”. W przypadku tego typu ofert trzeba działać błyskawicznie, ponieważ zazwyczaj wyprzedają się one bardzo szybko. Dzięki tym wskazówkom możecie znaleźć tanie wakacje w dowolnym miejscu na świecie. Oczywiście dobrym pomysłem jest również regularne sprawdzanie naszych ofert Last Minute.

Oferty podróżnicze: Najlepsze kierunki na tanie wakacje

Nie zawsze musicie celować w drogie wakacje All Inclusive w 5* hotelach w Hiszpanii czy Emiratach Arabskich. Oto nasze ulubione kierunki poniżej 1499 PLN. Wszystko od wakacji na plaży po city breaki! Wszystko o jeden lot stąd.

Rodzaje ofert podróżniczych

Zarezerwujcie urlop w łatwy i szybki sposób wybierając jedną z naszych ofert do setek najciekawszych destynacji. Nasze oferty obejmują loty, zakwaterowanie i transfery / auto, dzięki czemu możecie zaplanować swój wymarzony urlop bez problemów. Niektóre z naszych ofert obejmują również posiłki, napoje i dodatkowe atrakcje, np. wycieczki z przewodnikiem. Mamy wszystkie rodzaje wycieczek: city breaki, wakacje na plaży, luksusowe wyjazdy, oferty z All Inclusive, wycieczki dla turystów w każdym wieku i wyjazdy wakacyjne od zaufanych biur podróży. Najpierw wybierzcie, gdzie chcecie się udać, a następnie porównajcie nasze aktualne oferty, aby zobaczyć, które najbardziej Wam odpowiadają. Niezależnie od tego, czy chcecie gdzieś spędzić dłuższe wakacje, czy po prostu wyjechać na kilka dni, na pewno znajdziecie u nas odpowiednią wycieczkę!

Pakujcie więc walizki i wyruszcie na kolejną przygodę bo WakacyjniPiraci już coś dla Was mają!

Nie przegap najlepszych okazji podróżniczych!

Pobierz naszą aplikację i bądź na bieżaco

Bądź na bieżąco!

Parrot Professor

Śledź nas